REKLAMA
REKLAMA

Puyol dostanie kontrakt

dodał: Michał Wachowski  |  źródło: Football-Espana  |  22.01.2013 11:45
Jak informują hiszpańskie media, Carles Puyol ma jeszcze we wtorek złożyć podpis pod nowym kontraktem. Wszystko wskazuje na to, że doświadczony defensor zwiąże się z Barceloną 3,5-letnią umową.

Obie strony zasiadły do negocjacji ze względu na fakt, iż obecny kontrakt Hiszpana wygasa wraz z końcem tego sezonu. Informacje na temat tego, że obie strony są bliskie zawarcia porozumienia przekazano mediom już pod koniec ubiegłego roku.

Oficjalna uroczystość, w trakcie której Puyol złoży podpis pod nową umową, odbędzie się dziś o 17:00.

Defensor, który jest wychowankiem katalońskiego klubu, zadebiutował w Barcelonie w 1999 roku.

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

HardkorTheBlues | 22.01.2013 13:05

ROMEK
patrz jak dba sie  o  legendy klubów naucz sie trakotwac je tak jak to robi Barcelona chocby z xavim czy teraz puyolem nie patrza na wiek  tylko na ich zdolnosci oraz umiejetnosci moga  grac do 40 jezeli   bd dawwac cos druzynie :P

Kornak | 22.01.2013 14:55

@HardkorTheBlues,
A ja z kolei uważam że kontrakt Puyola to błąd z obydwu stron.
Puyol powinien jednak zadbać o siebie bo jeszcze ze 2 sezony i piłka nożna go okulawi (nie można w nieskończoność ignorować sprawy odnawiających się kontuzji nóg).
Facet ma zapewniony byt, teraz powinien zadbać o swoje zdrowie zanim będzie kaleką - czego w sumie nie robi.
Jeśli już miałby tu być jakiś sentyment do klubu to bardziej powinien celować w sztab szkoleniowy - np. defensywy a buty zawiesić na kołku dla własnego dobra (pomijam już fakt że dobrze by "ze sceny zejść niepokonanym" - a Puyol jeśli w Barcy zostanie to jako grajek będzie degradowany - raczej brany jako ogon niż jako podstawa składu).

Z kolei w wypadku Barcy kontrakt też jest raczej złem koniecznym niż sentymentem.
Ok. Puyol jest doświadczonym,wysokiej klasy defensorem ale jednocześnie jest jednym z zawodników Barcy który w ciągu ostatnich lat spędzili najwięcej czasu na rekonwalescencji. Inwestowanie kasy w 3 letni kontrakt z 30-kilku letnim mocno zajeżdżonym zawodnikiem jest bez sensu (chyba tylko w celu umieszczenia go w rezerwie).

MirkoFCB | 22.01.2013 15:20

Ja wierze w Carlesa ze jeszcze dzwignie te 3 lata.Cieszy mnie to ze Barca dba o ikony.euro2020.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy