REKLAMA
REKLAMA

Pique: Hiszpania silna jak w RPA

dodał: MW  |  źródło: Football-Espana  |  05.06.2014 12:30
Zdaniem Gerarda Pique, Hiszpanię stać na to, by po raz kolejny z rzędu triumfować na mundialu. Jak podkreśla defensor Barcelony, drużyna La Furia Roja czuje się równie mocna jak cztery lata temu, gdy wygrywała na boiskach Republiki Południowej Afryki.

Pique zdaje sobie jednak sprawę, że w opinii mediów i kibiców więc szans na zwycięstwo mają gospodarze turnieju - Brazylijczycy.  - Canarinhos grają u siebie, a poza tym pokonali nas w ubiegłorocznym Pucharze Konfederacji. Nic dziwnego, że wielu stawia właśnie na nich - stwierdził Pique.

- My nie czujemy się jednak w żadnym wypadku gorsi. Uważam, że jesteśmy równie mocni jak na mundialu cztery lata temu. Znajdujemy się w gronie faworytów i zrobimy wszystko, by tak jak w 2010 roku dojść do finału - dodał.

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

01987 | 05.06.2014 12:50

Jasne są silni,są faworytami,ale moim zdaniem mogli być jeszcze mocniejsi gdyby powołano kilku innych graczy.

Teddy | 05.06.2014 13:00

Drużyny nie budują indywidualności. Jeśli taki skład Del Bosque uważa za optymalny, to nie widzę powodów do braku zaufania. Jego największa porażką za sterami reprezentacji jest przegranie finału PK. Ja jestem optymistą w sprawie Hiszpanów, choć najbardziej zwycięstwa życzę Argentynie.euro2020.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy