REKLAMA
REKLAMA

Pique: Muszę odzyskać formę

dodał: Michał Machowski  |  źródło: Soccerway  |  31.07.2014 20:36
Gerard Pique jest gotowy aby pod wodzą Luisa Enrique rozegrać znacznie lepszy sezon niż poprzedni. Hiszpan poprzednią kampanię ocenił negatywnie zarówno jak chodzi o piłkę klubową jak i reprezentacyjną.

- Nie jestem w trójce najlepszych obrońców na świecie. Nie mogę być za to jak zaprezentowałem się w klubie i na mundialu. Doskonale zdaje sobie sprawę, że aby godnie reprezentować Barcelonę, muszę być w trójce najlepszych graczy na świecie - oświadczył reprezentant Hiszpanii .

- Wiem też, że mogę odzyskać formę, ale jeśli nie zdołam wrócić na najwyższy poziom będę pierwszy, który podniesie rękę i o tym powie.

- Jestem przekonany o tym, że Luis Enrique pomoże mi wrócić na mój najwyższy poziom i unikniemy takiego sezonu jak poprzedni, który był porażką na całej linii - dodał.

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

MADRIDISTAA | 31.07.2014 21:52

Hehe dobrze że Real ma 3 najlepszych środkowych obrońców na świecie, przez co on może zostać dopiero 4... oczywiście egzekwo z Nacho jeśli będzie prezentował ten poziom co w minionym sezonie. :):):)

Joker | 31.07.2014 22:44

Bardzo kolega z Madrytu widze zabawny:)


Pikuś dobrze, że masz przynajmniej tego świadomość... Wróć wreszcie na swój normalny poziom z czasów Guardioli i znowu będą mówić o Tobie Piquenbauer:)euro2020.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy