REKLAMA
REKLAMA

Pique: Nie zamierzam odchodzić z Barcelony

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: ASInfo  |  16.11.2014 16:03
Obrońca Barcelony Gerard Pique zdecydował się wypowiedzieć odnośnie spekulacji transferowych, które w ostatnich tygodniach docierały do mediów. Pique zapewnił, że nie ma zamiaru opuszczać Dumy Katalonii.

Angielscy i hiszpańscy dziennikarze donosili, iż rosły defensor pożegna się ze stolicą Katalonii. Wpływ na to może mieć fakt, iż 27-latek wypadł z łask szkoleniowca Luisa Enrique i nie może liczyć na regularne występy w drużynie wicemistrza Hiszpanii. Sam zawodnik planuje natomiast poznać plany klubu w stosunku do jego osoby.

- To, że nie zagrałem w dwóch czy trzech spotkaniach, wcale nic nie znaczy, a odejście z klubu byłoby niekonsekwentne z mojej strony. Barcelona to moje życie i nie zamierzam tego zmieniać. Chcę walczyć o moje miejsce w składzie - powiedział Pique.

Defensor nie powinien mieć raczej większych problemów ze znalezieniem nowego pracodawcy, gdyż wzbudził zainteresowanie ze strony Manchester United, czy Chelsea Londyn.

Zawodnik w bieżącym sezonie jak do tej pory wystąpił łącznie w ośmiu spotkaniach w barwach katalońskiego klubu, w których zdobył bramkę.

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco