REKLAMA
REKLAMA

Puyol również opuszcza Barcelonę

dodał: Michał Machowski  |  źródło: FC Barcelona  |  05.01.2015 17:39
Bliski współpracownik Andoniego Zubizaretty, Carles Puyol także pożegnał się w poniedziałek z FC Barceloną. Były zawodnik katalońskiego klubu poinformował o swojej decyzji za pośrednictwem portali społecznościowych.

- Chciałbym podziękować wszystkim pracownikom i menedżerom, prezesowi i dyrektorowi sportowemu za zaufanie, wszystkim kibicom za wsparcie w trakcie mojej kariery w trakcie której zawsze czułem się bardzo dobrze. Wolałbym pożegnać się jako piłkarz, ale życie nie zawsze układa się tak jak chcesz - czytamy fragment oświadczenia.

Puyol nie wykluczył w przyszłości powrotu do Barcelony w innym charakterze.

Czytaj również

Zubizarreta zwolniony

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 4 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

AxelF | 05.01.2015 18:51

Facet ma honor. Trochę naiwnie zgodził się firmować twarzą najbardziej nieudolny poziom działalności klubu, w czasach najbardziej nieudolnego zarządu. Charakteru ma tyle, by poznawszy sprawy odejść zanim błoto go oblepi.

Davidian1892 | 05.01.2015 20:18

Zawsze wiedziałem, że Puyol to facet z klasą. Tą decyzją tylko potwierdził, że nie chce być marionetką w rękach prezydenta klubu, tak jak Zubizarretta. Niech wróci za kilka lat, kiedy ta cała hołota na czele z Bartomeu zostanie wyeliminowana.

hugo_sanchez | 05.01.2015 23:22

Odpuszcza, ale wszyscy wiedzą że wróci. Z drugiej strony pierwszy raz widzę, jak  Puyol się tak naprawde poddaje ( Wielki Kapitan) ...., co tylko świadczy o sytuacji w zarządzie Blaugrany.

herkin13 | 06.01.2015 22:03


hugo_sanchez
Puyol się nie poddał, źle to interpretujesz. On poprostu wiedział, że w wypadku gdy Zubi został zwolniony kolejnym ruchem będzie mianowanie go nowym prezes by udobruchać wszystkich i ocieplić atmosferę w drużynie. Więc, to bardzo dobry ruch z jego strony. Puyol nie ma zamiaru być marionetką w rękach zarządu, który babra się we własnym gównie i powoli w nim tonie. El Capitano, wróci do Nas i to już nie długo i na pewno będzie bardzo przydatny dla drużyny z resztą jak zawsze. Tego życzę jemu i nam.
Pozdrówka =]euro2020.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy