REKLAMA
REKLAMA

Pique: Zamierzam zakończyć karierę w Barcelonie

dodał: Szymon Biegas  |  źródło: Football Espana  |  14.02.2015 08:52
- Zamierzam zakończyć karierę w Barcelonie. Bez względu na to, czy miałoby do tego dojść po zakończeniu sezonu czy za sześć lat. Nie chcę grać w innym zespole – zadeklarował obrońca Blaugrany Gerard Pique.

- Kocham swój zawód coraz bardziej z każdym dniem. Chciałbym grać jeszcze przez wiele lat. Moim celem jest zostanie najlepszym środkowym obrońcą na świecie – 28-latek zdradził swoje ambicje.

Początek obecnego sezonu nie układał się dla piłkarza najlepiej. Daleki był bowiem od swojej optymalnej formy. Zmagał się także z problemami pozasportowymi. W październiku ubiegłego roku media sportowe obiegała informacja o jego scysji z policją.

- W tym sezonie przechodziłem przez kilka trudnych sytuacji. Taki początek rozgrywek nie był pożądany, ponieważ dopuściłem się dwóch lub trzech incydentów na boisku. Trener Luis Enrique nie dawał mi kontynuacji, którą otrzymuję teraz. Kiedy nie grasz, trudno jest dowieść, że znajdujesz się w dobrej formie. Wydarzenia poza boiskiem także miały na mnie wpływ – przyznał reprezentant Hiszpanii.

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco