REKLAMA
REKLAMA

Pique: Nasz cel to zdobycie sześciu tytułów

dodał: MW  |  źródło: AsInfo  |  27.07.2015 13:35
Gerard Pique porozmawiał z mediami podczas niedzielnej konferencji prasowej. Wypowiedział się między innymi na temat przedsezonowego tournee oraz spekulacji dotyczących odejścia Pedro - informuje "AS".

- Zależy nam na coraz lepszej grze. Przegraliśmy z Manchesterem United, i pomimo tego że wynik nie jest ważny, zawsze dążymy do wygranej - powiedział Hiszpan.

- W meczach towarzyskich najgorsze są długie dystanse, które musimy przebyć. Uważamy też, że boiska są w kiepskim stanie, pogoda jest bardzo gorąca. Z Manchesterem nie zagraliśmy źle, po prostu zabrakło nam nieco szczęścia - dodał.

- Rozumiem, że Pedro chce grać więcej. Musi konkurować z trzema innymi zawodnikami. Mam głęboką nadzieję, że z nami zostanie. Jest świetnym piłkarzem, jego odejście na pewno osłabi drużynę - zaznaczył.

- Czuję, że moja dyspozycja jest lepsza niż w poprzednim sezonie. Naszym celem jest zdobycie sześciu tytułów. To będzie długa droga, ale czuję, że mamy dobry skład, możemy walczyć na wszystkich frontach - podkreślił obrońca.

28 lipca Katalończycy rozegrają kolejny przedsezonowy mecz towarzyski. Tym razem ich rywalem będzie drużyna Chelsea Londyn.

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

AxelF | 27.07.2015 15:50

"- W meczach towarzyskich najgorsze są długie dystanse, które musimy przebyć. Uważamy też, że boiska są w kiepskim stanie, pogoda jest bardzo gorąca." - to akurat była odpowiedź na pytanie, o negatywy tournee, bo pytanie wcześniej dotyczyło zalet meczów towarzyskich.
A pogoda mówił o Kalifornii, w której  panuje susza. Tak duża, że woda jest racjonowana, a priorytet ma woda spożywcza. W LA był zakaz podlewania ogródków.
O boiskach nie trzeba wspominać - kibice MU widzieli mecz z nami. Tumany kurzu przy każdym kopnięciu piłki.euro2020.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy