REKLAMA
REKLAMA

Ivan Rakitić: Pique nie chciał obrazić sędziego

dodał: MW  |  źródło: AsInfo  |  19.08.2015 13:00
Chorwacki pomocnik FC Barcelony, Ivan Rakitić skomentował skandaliczne zachowanie Gerarda Pique podczas rewanżowego spotkania o Superpuchar Hiszpanii. Obrońca, niezadowolony, że sędzia liniowy nie odgwizdał spalonego, podbiegł do niego i wykrzyczał: "S**m na twoją p***doloną matkę".

- Jesteśmy zaniepokojeni, ponieważ Gerard jest dla nas niezwykle ważnym zawodnikiem. Ale takie zachowanie... Nie wiem co o tym sądzić. Pique na pewno nie miał na myśli tego, co powiedział w gniewie - zapewnił były gracz Schalke 04, cytowany przez dziennik "AS".

- Wszyscy byliśmy bardzo zdenerwowani, a to zostało powiedziane w ferworze walki. Nie skierował tych słów celowo w stronę sędziego liniowego. Jeśli wszyscy będą tak reagować, w każdym meczu siedmiu lub ośmiu piłkarzy zostanie wyrzuconych z boiska - dodał.

- Musimy uczyć się na jego błędach. Liczę na to, że nie zostanie zawieszony na długo, bo jest ważny dla naszej drużyny. Mamy zamiar trzymać się razem i pozostać silni, a kiedy Gerard wróci, będziemy mogli się nieco rozluźnić - zaznaczył Chorwat.

Ivan Rakitić ubolewał również nad faktem, że zdobycie sześciu trofeów nie jest już możliwe. Dodał jednak, że jego zespół pozytywnie patrzy w przyszłość i nie załamuje rąk.

- W pełni koncentrujemy się na tym, co robimy. Ciężko pracujemy i nasi kibice nie muszą się martwić. Bardzo chcieliśmy zdobyć sześć tytułów, ale posiadanie czterech i perspektywa kolejnego nie jest zła. Jesteśmy zadowoleni z sukcesów, jakie osiągnęliśmy i będziemy ciężko pracować, aby móc zdobyć jeszcze więcej - stwierdził.

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

hindy | 19.08.2015 13:02

Jasne, że nie chciał obrazić sędziego. Chciał obrazić jego matkę.

Foxy | 19.08.2015 13:22

się niech cieszy pique że sędzia mu nie walnął jak Zidane ;p

TysonFCB | 19.08.2015 13:57

Pique dostal 4 mecze zawieszeniaeuro2020.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy