REKLAMA
REKLAMA

Del Bosque: Bardzo cenię Pique

dodał: Michał Machowski  |  źródło: ASInfo  |  07.09.2015 19:11
Szkoleniowiec reprezentacji Hiszpanii, Vicente del Bosque przyznał, że bardzo ceni Gerarda Pique i zapewnił, że obrońca jest w pełni oddany grze w kadrze narodowej.

Trener uważa, że gwizdy, które pojawiły się w sobotnim meczu Hiszpanii ze Słowacją negatywnie wpłynęły na postawę całej jego drużyny. Kibice wyrazili w ten sposób niezadowolenie ze słów Pique, który wcześniej bronił Katalończyków i Basków gwiżdżących na hiszpański hymn podczas meczu o Puchar Króla.

- Nie spodobało mi się zachowanie kibiców, te gwizdy na pewno nam nie pomogły. Bardzo cenię umiejętności Pique i jestem przekonany, że zawodnik chce wygrywać razem z kadrą narodową - powiedział szkoleniowiec w wywiadzie dla radia "Cadena Cope".

Del Bosque odniósł się również do sobotniego wieczoru, podczas którego obrońca wraz z kolegami z drużyny udał się do klubu nocnego w Gijon. Zawodnicy zakończyli swoją zabawę nad ranem, lecz hiszpański trener zapewnił, że o wszystkim wiedział i sam dał piłkarzom pozwolenie.

Na koniec 64-latek pochwalił Diego Costę i przyznał, że uważa go za bardzo dobrego zawodnika. Podkreślił, że napastnik świetnie prezentuje się w klubie i ma nadzieję, że niedługo poprawi się również jego gra w kadrze.

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco