REKLAMA
REKLAMA

Del Bosque: Nie mam zastrzeżeń do zachowania Pique

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: ASInfo  |  17.09.2015 19:37
Vicente del Bosque przyznał w swoim ostatnim wywiadzie, iż nie ma żadnych zastrzeżeń do zachowania Gerarda Pique i liczy na to, że w meczu z Luksemburgiem hiszpańscy kibice okażą więcej szacunku kadrze narodowej.

- To normalne, że ludzie mają różne opinie i jednym podoba się to, co ktoś mówi, a innym nie. Nie wiem co więcej mógłbym dodać - powiedział Del Bosque cytowany przez dziennik "AS".

- Muszę jednak przyznać, że nigdy nie otrzymałem żadnej skargi na Pique i dotyczy to zarówno jego życia zawodowego, jak i prywatnego. Tak samo jest w przypadku pozostałych zawodników - dodał.

- Mam nadzieję, że kibicom podobają się występy mojej drużyny. Naszym obowiązkiem jest dobra gra i jesteśmy bardzo blisko zakwalifikowania się na Euro 2016. W spotkaniu z Luksemburgiem musimy zrobić ostatni krok - podkreślił.

64-letni szkoleniowiec potwierdził również, że Iker Casillas znajdzie się w składzie na następny mecz. Zaznaczył, że bramkarz jest w dobrej formie i nie widzi przeszkód, aby nadal bronił barw Hiszpanii.

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco