REKLAMA
REKLAMA

Pique: Będziemy nadzy, jak Messi odejdzie

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: ASInfo  |  14.10.2016 11:49
Gerard Pique obawia się o przyszłość FC Barcelona, kiedy z klubem z Katalonii zakończy współpracę Leo Messi. - On jest zupełnie wyjątkowy. Dzień, w którym odejdzie, będzie jak śmierć ojca - przyznał Pique w rozmowie ze stacją TV3.

- To będzie dla klubu trudny moment. Będziemy nadzy, ale będziemy musieli zacząć od nowa, aby utrzymać się na tym poziomie rywalizacji - stwierdził były reprezentant Hiszpanii.

- Nie będzie więcej Messich. Nie będzie kolejnego pokolenia w La Masia, takiego jak Xavi, Busquets, Puyol, Iniesta i ja - uważa defensor "Dumy Katalonii".

- Miejmy nadzieję, że to się kiedyś powtórzy, ale nie sądzę, że to się wydarzy ponownie - podsumował Gerard Pique.

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

MikeJ | 14.10.2016 12:13

"Nie będzie więcej Messich. Nie będzie kolejnego pokolenia w La Masia, takiego jak Xavi, Busquets, Puyol, Iniesta i ja - uważa defensor "Dumy Katalonii". "

Co do Messiego, Iniesty, Xaviego i Puyola się zgodzę ale serio Pique takich jak ty pewnie już paru jest w szkółce Barcy.

Joker | 14.10.2016 13:34

No tak, bo takich stoperow jak Pique to jest na peczki w każdym klubie La Liga, a co dopiero w szkółce Barcelony :) tak szczerze mówiąc to Pique piłkarsko jest duźo lepszy niż Puyol, który po prostu nadrabial niesamowitym charakterem, ale nie miał takiego wyprowadzenia piłki jak Pique czy pod bramką rywala też aż tak groźny nie był...

A tak w ogóle to już widzę redaktor zrobił z Pique byłego reprezentanta choć on rozstanie z kadrą zapowiedział dopiero na 2018 :)

fan_jokerka | 14.10.2016 19:36

"- Nie będzie więcej Messich. Nie będzie kolejnego pokolenia w La Masia, takiego jak Xavi, Busquets, Puyol, Iniesta i ja - uważa defensor "Dumy Katalonii".

hah a to niby Ronaldo ma wielkie ego. a to pique uwaza ze nie bedzie juz takich dobrych pilkarzy jak on. rozbuchane ego ale fani z klapkami na oczach i tak tego nie zauwaza, beda go bronic i atakowac Ronaldoeuro2020.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy