Pique wróci na mecz z Atletico

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Goal.com  |  06.02.2017 13:39
Jak podają hiszpańskie media, szkoleniowiec FC Barcelony będzie mógł skorzystać z usług Gerarda Pique we wtorkowym starciu w ramach Pucharu Hiszpanii z Atletico Madryt. Odnotujmy, że środkowy obrońca nie dokończył spotkania z Athletic Bilbao i po przerwie nie wyszedł na drugą połowę, gdyż pojawiły się u niego kłopoty z jednym z mięśni.

Zdaniem Luisa Enrique uraz Hiszpana był następstwem ogromnego natłoku meczów, który mają w ostatnim czasie zawodnicy teamu z Katalonii. Wszystko jednak wskazuje na to, że opiekun Dumy Katalonii będzie mógł skorzystać z Pique we wtorkowym spotkaniu.

Hiszpański defensor wziął udział w poniedziałkowym treningu mistrzów Hiszpanii, a według doniesień hiszpańskiej prasy nie skarżył się na ból medykom Barcelony.

Przypomnijmy, że w pierwszym meczu Barcy z Atletico miał miejsce wynik 2:1 dla ekipy z Camp Nou. Gole dla Blaugrany strzelili Luis Suarez oraz Leo Messi. Natomiast kontaktowe trafienie dla stołecznej drużyny zaliczył Antoine Griezmann.