REKLAMA
REKLAMA

Pique: Wszyscy nie mogą mieć tych samych poglądów

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: FOX Sports  |  05.10.2017 10:58
Pique: Wszyscy nie mogą mieć tych samych poglądów

Gerard Pique  |  fot. ASInfo

Piłkarze wracają na boiska!
Gerard Pique mimo poparcia niepodległości dla Katalonii w jednej ze swoich ostatnich wypowiedzi dla przedstawicieli mediów przekonywał, że jest dumny z tego, że może grać w reprezentacji Hiszpanii. Zawodnik tym samym zapewnia, że zawsze dawał z siebie wszystko, grając dla La Roja.

- Moim zdaniem nie ma w tym nic dziwnego, że zawodnik, który chce niepodległości dla Katalonii, może grać na maksimum w reprezentacji Hiszpanii - mówił piłkarz FC Barcelony w rozmowie z dziennikarzami.

- Aktualnie nie ma reprezentacji Katalonii, więc nie wiem, po co te dyskusje - dodał Pique.

- Jestem dumny z tego, że mogę grać w reprezentacji Hiszpanii. Nikt nie może kwestionować mojego zaangażowanie w grę w tej drużynie. Zawsze dawałem i daje z siebie wszystko - kontynuował.

- Gram w różnych reprezentacjach Hiszpanii od 15 roku i od tamtej pory nic się u mnie nie zmieniło. Zawsze z dumą podchodzę do swoich obowiązków w reprezentacji - zaznaczył.

- Trzeba jednak pamiętać, że my jesteśmy piłkarzami, ale przede wszystkim jesteśmy ludźmi, którzy na różne tematy mają swoje zdanie. Wszyscy nie mogą myśleć podobnie - uzupełnił.


Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco