REKLAMA
REKLAMA

23 lub 24 lipca nowy selekcjoner reprezentacji Polski

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: ASInfo  |  09.07.2018 09:42
23 lub 24 lipca nowy selekcjoner reprezentacji Polski

Zbigniew Boniek  |  fot. ASInfo

Piłkarze wracają na boiska!
Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Boniek za dwa tygodnie przedstawi nazwisko nowego trenera reprezentacji.

"Chyba 23 lub 24 lipca odbędzie się prezentacja i pierwsza konferencja nowego Selekcjonera" - napisał na Twitterze były zawodnik Juventusu, Romy i Widzewa.

Do końca bieżącego miesiąca opiekunem Biało-czerwonych pozostanie jeszcze Adam Nawałka, który zdecydował się zrezygnować po słabym występie jego podopiecznych w fazie grupowej MŚ 2018 w Rosji.

Najpoważniejszymi kandydatami do przejęcia funkcji selekcjonera reprezentacji Polski są Włosi Gianni De Biasi oraz Cesare Prandelli, a także Michał Probierz.

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

Marban | 11.07.2018 00:37

Myślę, że Gianni De Biasi to bardzo dobry trener, dlatego popieram zdecydowanie jego kandydaturę z giełdy nazwisk zagranicznych trenerów prezentowanych w naszej prasie. Jestem za modelem aby jego asystentami zostało 1 lub 2 stosunkowo młodych polskich trenerów, którzy już w swoim CV mają sukcesy trenerskie. W związku z tym na jego asystentów proponuję duet: Jacek Magiera, Jerzy Brzęczek. Jeśli nie Gianni De Biasi to na trenera reprezentacji proponuję zdecydowanie Jacka Zielińskiego ur. 1961 r., który odnosił duże sukcesy w europejskich pucharach z Lechem Poznań gdy w składzie Lecha grał Robert Lewandowski, oczywiście z opcją dwóch stosunkowo młodych asystentów czyli Jacek Magiera i Jerzy Brzęczek. Jeśli miałbym zaryzykować i postawić od razu na młodego trenera to mój wybór pada zdecydowanie na Jacka Magierę i myślę, że nie przerosłaby go ta funkcja.euro2020.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy