REKLAMA
REKLAMA

Bilić nowym selekcjonerem Biało-czerwonych? Kursy

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Goal.pl  |  10.07.2018 20:27
Bilić nowym selekcjonerem Biało-czerwonych? Kursy

Piłkarze wracają na boiska!
Z końcem lipca Adam Nawałka przestanie być selekcjonerem piłkarskiej reprezentacji Polski. Natomiast nazwisko nowego opiekuna Biało-czerwonych ma być znane 23 lub 24 lipca, o czym prezes PZPN Zbigniew Boniek poinformował na łamach jednego z portali społecznościowych. Kto obejmie stery nad kadrą? W ofercie Lvbet znajdziecie takie zakłady.

Na dzisiaj według analityków bukmachera Lvbet największe szanse na to, aby zostać selekcjonerem reprezentacji Polski, mają: Gianni De Biasi, Slaven Bilić, czy Cesare Prandelli. W ofercie Lvbet kursy na wymieniony tercet wynoszą 3,00. Skąd wzięły się powyższe nazwiska?

Personalia albańskiego trenera znalazły się w kręgu potencjalnych kandydatów w związku z tym, że De Biasi według informacji Mateusza Borka w książce pt. "Krótka Piłka" był blisko objęcia kadry już po Euro 2016. W momencie, gdy nie była pewna przyszłość Nawałki, prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej zastanawiał się nad tą opcją, ale ostatecznie pracę z kadrą kontynuował były szkoleniowiec Górnika Zabrze.

Tymczasem chorwacki trener to z kolei kandydat, o którym na łamach Przeglądu Sportowego napisał zwykle dobrze poinformowany Piotr Wołosik. Sternik PZPN-u zresztą odniósł się do tej kandydatury na łamach Twittera, dając do zrozumienia, że nie przekreśla tej opcji.Bukmacher Lvbet wysoko ocenia też szansę na to, że selekcjonerem reprezentacji Polski może zostać ktoś z dwójki Michał Probierz-Cesare Prandelli. Kurs na tego pierwszego wynosi w ofercie Lvbet 6,00, z kolei na Włocha 3,00. Wygląda jednak na to, że przynajmniej na razie prezes PZPN nie bierze pod uwagę tych opcji, o czym też wspomniał w jednym z wywiadów.

Lvbet w gronie kandydatów na selekcjonera widzi również Czesława Michniewicza, czy Jacka Magierę. Waszym zdaniem, kto zastąpi Nawałkę w roli opiekuna Biało-czerwonych i będzie walczył o awans reprezentacji Polski na Euro 2020?Kto zostanie następnym selekcjonerem reprezentacji Polski?
kurs w Lvbet
Slaven Bilić 3,00 Sprawdź ofertę Lvbet
Gianni De Biasi 3,00 Sprawdź ofertę Lvbet
Cesare Prandelli 3,00 Sprawdź ofertę Lvbet
Srecko Katanec 6,00 Sprawdź ofertę Lvbet
Jacek Magiera 6,00 Sprawdź ofertę Lvbet
Michał Probierz 6,00 Sprawdź ofertę Lvbet
Marcin Brosz 10,00 Sprawdź ofertę Lvbet
Czesław Michniewicz 10,00 Sprawdź ofertę Lvbet
Dariusz Wdowczyk 12,00 Sprawdź ofertę Lvbet
Piotr Nowak 15,00 Sprawdź ofertę Lvbet
Piotr Stokowiec 15,00 Sprawdź ofertę Lvbet
Stanisław Czerczesow 20,00 Sprawdź ofertę Lvbet
Lars Lagerback 20,00 Sprawdź ofertę Lvbet
Marcin Dorna 25,00 Sprawdź ofertę Lvbet
Maurizio Sarri 26,00 Sprawdź ofertę Lvbet
Besnik Hasi 30,00 Sprawdź ofertę Lvbet
Franciszek Smuda 101,00 Sprawdź ofertę Lvbet
Leo Beenhakker 101,00 Sprawdź ofertę Lvbet
Arsene Wenger 111,00 Sprawdź ofertę Lvbet
Zinedine Zidane 151,00 Sprawdź ofertę Lvbet
Zdzisław Kręcina 999,00 Sprawdź ofertę Lvbet
Kursy aktualne na 10.07.2018 14:58

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

Marban | 11.07.2018 00:38

Myślę, że Gianni De Biasi to bardzo dobry trener, dlatego popieram zdecydowanie jego kandydaturę z giełdy nazwisk zagranicznych trenerów prezentowanych w naszej prasie. Jestem za modelem aby jego asystentami zostało 1 lub 2 stosunkowo młodych polskich trenerów, którzy już w swoim CV mają sukcesy trenerskie. W związku z tym na jego asystentów proponuję duet: Jacek Magiera, Jerzy Brzęczek. Jeśli nie Gianni De Biasi to na trenera reprezentacji proponuję zdecydowanie Jacka Zielińskiego ur. 1961 r., który odnosił duże sukcesy w europejskich pucharach z Lechem Poznań gdy w składzie Lecha grał Robert Lewandowski, oczywiście z opcją dwóch stosunkowo młodych asystentów czyli Jacek Magiera i Jerzy Brzęczek. Jeśli miałbym zaryzykować i postawić od razu na młodego trenera to mój wybór pada zdecydowanie na Jacka Magierę i myślę, że nie przerosłaby go ta funkcja.

Marban | 11.07.2018 19:42

Jeśli tak jest - to nic dziwnego, że przegraliśmy Mundial. Natomiast Pan Prezes powinien wiedzieć, że piłka nożna to gra zespołowa i bez dobrej atmosfery w drużynie nic się nie osiągnie. Natomiast zamordyzm prędzej czy później skazany jest na klęskę i przynosi odwet. Dlatego najlepsze dla naszej reprezentacji byłoby wyczyszczenie sytuacji a nie zamiatanie problemów pod dywan, jeśli nie chcemy przeżywać klęski w kolejnych eliminacjach. Sprawy w drużynie musi poukładać nowy trener i cała drużyna na zasadzie konsensusu a nie narzucać prezes - bo tak daleko nie zajedziemy.  Moim zdaniem reprezentacja potrzebuje nowego rozdania a jej naturalnym przywódcą akceptowalnym przez zawodników stał się Kamil Glik, widać to na każdym kroku i dlatego właśnie on powinien zostać kapitanem drużyny. Natomiast Robert jest obecnie naszym najlepszym piłkarzem ale dla dobra zespołu powinien ustąpić z funkcji kapitana.  https://sportowefakty.wp.pl/ms-2018 /765385/mundial-2018-dariusz-tuzime k-quo-vadis-robercie-felietoneuro2020.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy