REKLAMA
REKLAMA

Krychowiak: Mamy wystarczająco jakości, by wygrywać

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: ASInfo  |  04.09.2019 09:46
Krychowiak: Mamy wystarczająco jakości, by wygrywać

Grzegorz Krychowiak  |  fot. Grzegorz Wajda

Piłkarze wracają na boiska!
- Wygrywając te dwa mecze mamy bardzo korzystną drogę na mistrzostwa. Musimy zachować koncentrację, by nie myśleć, że już awansowaliśmy - powiedział Grzegorz Krychowiak podczas konferencji prasowej.

Reprezentacja Polski wkrótce rozegra dwa mecze w ramach eliminacji Euro 2020 - 6 września na wyjeździe ze Słowenią, a trzy dni później na PGE Narodowym z Austrią.

- Po dwóch najbliższych meczach, jeśli nie osiągniemy korzystnych wyników, to nasza sytuacja będzie diametralnie inna. Ta obecna jest dobra, nie powinniśmy się niczego obawiać i utrzymujemy szacunek dla naszych przeciwników. Zdajemy sobie jednak sprawę, że wygrywając te dwa mecze mamy bardzo korzystną drogę na mistrzostwa, ale musimy zachować koncentrację, by nie myśleć, że już awansowaliśmy - ocenił gracz Lokomotiwu.

- Przed każdym meczem mówimy sobie, że ten jest trudny, wymagający. I spotkania takie są, ale mamy wystarczająco jakości, by wygrywać. To byłby brak szacunku wobec naszych rywali, by myśleć już o mistrzostwach Europy. Błędem byłoby też zakładanie, że najbliższe spotkania przegramy. Nie ma jednej możliwości, ale to piłka nożna, w niej jest wszystko możliwe - dodał pomocnik.

Polacy po czterech kolejkach mają na koncie dwanaście punktów i są liderem grupy G.

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco