REKLAMA
REKLAMA

Pique: Terminarz jest taki, jaki jest

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: As.com  |  15.11.2019 11:18
Pique: Terminarz jest taki, jaki jest

Gerard Pique  |  fot. ASInfo

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Obrońca Barcelony Gerard Pique odrzucił skargi, że dłuższy odpoczynek przyniesie korzyści jego zespołowi przed grudniowym El Clasico z Realem Madryt.

Spotkanie rozegrane zostanie 19 grudnia na Camp Nou. Oznacza to, że Duma Katalonii będzie miała 29 godzin więcej na odpoczynek od swoich rywali.

- Będą mieli (piłkarze Realu = przyp. red.) więcej odpoczynku przed kolejnym meczem. Zawsze ktoś jest niezadowolony, ale terminarz jest taki, jaki jest – powiedział Pique.

- Mecz musi zostać rozegrany w dzień, w który musi. Gdyby było odwrotnie, Barcelona mogłaby się na to skarżyć. Zawodnicy są przyzwyczajeni do gry w odstępie dwóch lub trzech dni. W przypadku pojedynków Barcelony i Realu wszystko ogląda się za pomocą szkła powiększającego – kontynuował obrońca.

- Gdy spojrzymy na wcześniejsze sytuacje, odpoczywaliśmy mniej niż Real. To nie my zaproponowaliśmy przełożenie spotkania. Zaczęło się od prezydenta La Ligi Javiera Tebasa, który zaproponował rozegranie meczu w Madrycie. Później ustalono datę 18 grudnia. Nie zamierzamy narzekać – kontynuował.
REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco