REKLAMA
REKLAMA

Zaniolo: Na Euro 2020 będziemy mieli coś do powiedzenia

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Sky Sport Italia  |  22.11.2019 10:38
Zaniolo: Na Euro 2020 będziemy mieli coś do powiedzenia

Włochy

Piłkarze wracają na boiska!
Utalentowany reprezentant Włoch Nicolo Zaniolo nie ukrywa zadowolenia ze swojej obecnej sytuacji w drużynie narodowej. Podkreśla również, że jest bardzo szczęśliwy w zespole Romy.

- Mamy co trzeba, aby mieć coś do powiedzenia na Euro 2020. Wiele zawdzięczał Manciniemu, ponieważ zadzwonił do mnie, kiedy nikt jeszcze mnie nie znał. Teraz muszę spłacić jego wiarę we mnie na boisku, tak jak to robię. Zdobycie dwóch bramek dla Włoch to kolejne moje marzenie, które się spełniło. Ale to nie koniec – powiedział Zaniolo w rozmowie ze Sky Sport Italia.

- Mam nadzieje, że zdobędę jeszcze więcej bramek dla Włoch i Romy. Jedyną rzeczą, którą bym zmienił, to występy na Mistrzostwach Europy do lat 21 latem. Tego żałuję – dodał.

- Minimalnym celem na ten sezon jest poprawa z dnia na dzień. Chcemy wygrać każdy mecz, naszym celem jest zakwalifikowanie się do Ligi Mistrzów. Jestem tutaj bardzo szczęśliwy. Roma dała mi tyle pewności siebie, że teraz spłacam to na boisku. Jestem dumny, że mogę grać dla tych kibiców, czuję się tutaj bardzo dobrze – powiedział Zaniolo.

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco