REKLAMA
REKLAMA

Löw: Francja, Holandia, Anglia i Włochy są krok przed nami

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Bulinews.com  |  26.12.2019 10:21
Löw: Francja, Holandia, Anglia i Włochy są krok przed nami

Joachim Loew  |  fot. Nina Zotina / Sputnik/ Hepta / Sport Pictures

Piłkarze wracają na boiska!
Selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Niemiec Joachima Löw udzielił ostatnio ciekawej wypowiedzi, która została opublikowana na łamach oficjalnej strony internetowej Niemieckiej Federacji Piłkarskiej. Jego zdaniem Die Mannschaft nie powinni być postrzegani jako faworyt do wygrania Euro 2020.

- Cały czas rozwijamy się indywidualnie i jako zespół. Ten etap pracy nie został jeszcze zakończony. Cały czas potrzebujemy czasu - mówił opiekun reprezentacji Niemiec.

- W trakcie każdego turnieju ważna jest reakcja piłkarzy na poszczególne zdarzenia. Istotne jest też to jaka atmosfera panuje w szatni, czy zawodnicy mają jakieś urazy - kontynuował Löw.

- Na pewno będziemy chcieli przygotować się jak najlepiej do mistrzostw Europy. Chcemy grać atrakcyjną dla oka piłkę. Naszym pierwszym celem jest wyjście z grupy - zaznaczył Niemiec.

- Nie możemy też zapominać o tym, że są drużyny, które są już krok przed nami. Wymieniłbym tutaj: Francję, Holandię, Anglię, czy Włochy. Te ekipy grają już w jednym składzie od dłuższego czasu, więc ich zgranie jest na pewno lepsze od naszego - przekonywał Löw.

Przypomnijmy, że w fazie grupowej rywalami Niemców będą przede wszystkim Francuzi i Portugalczycy.

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

KapitanFCB | 26.12.2019 19:31

Hiszpania jest o wiele lepsza od wspomnianych wyżej reprezentacji.Wkońcu wiele graczy to piłkarze lub byli piłkarze najlepszego zespołu w historii piłki ,czyli FC Barcelony.Aż dziw ,że lew jej nie wymienił.euro2020.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy