REKLAMA
REKLAMA

Shaw liczy na grę w Euro 2020

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: ESPN  |  24.02.2020 15:11
Shaw liczy na grę w Euro 2020

 |  fot. Nike

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Luke Shaw ma nadzieję na wywalczenie sobie miejsca w kadrze reprezentacji Anglii na Euro 2020. Obrońca w ostatnim czasie odgrywa kluczową rolę w zespole Manchesteru United.

Czerwone Diabły zachowały pięć czystych kont w swoich ostatnich sześciu meczach we wszystkich rozgrywkach. Niedzielnym zwycięstwem 3:0 z Watfordem przedłużyli swoją serię bez porażki do sześciu spotkań.

- Oczywiście reszta sezonu jest najważniejsza dla Manchesteru United w tym momencie. Chcemy dostać się do pierwszej czwórki i nadal pozostajemy w innych rozgrywkach, więc są jeszcze trofea do zdobycia - powiedział Luke Shaw, który liczy na przekonanie do siebie selekcjonera reprezentacji Anglii Garetha Soutghate'a.

- Kłamałbym, gdybym powiedział, że o tym nie myślę. Muszę jednak ciężko pracować, nisko trzymać głową i czekać na to co się stanie. Ale oczywiście marzeniem każdego jest występ na Euro 2020. Ja będę po prostu nadal pracował. Ostatecznie to nie będzie zależeć ode mnie, tylko od Garetha. Uszanuję jego decyzję - dodał.
REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

piotruś83 | 24.02.2020 15:48

Jak nie zlapie kontuzji do konca sezonu to pojedzie. Ale patrzac na jego historie wydaje sie to niemomzliwe.euro2020.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy