REKLAMA
REKLAMA

Agnelli popiera decyzję o przełożeniu Euro

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  17.03.2020 16:31
Agnelli popiera decyzję o przełożeniu Euro

Andrea Agnelli  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Prezydent Juventusu FC Andrea Agnelli wydał oświadczenie jako przewodniczący Europejskiego Związku Klubów, poierając decyzję UEFA o przesunięciu rozegrania Euro o rok. - Europa stoi przed największym wyzwaniem od pokolenia - mówił sternik Starej Damy,

W całej Europie zostały wstrzymane wszelkie wydarzenia sportowego, a ograniczenia związane z pandemią koronawirusa powoli rozprzestrzeniają się na cały świat. Wszyscy koncentrują się na tym, aby zahamować rozwój wirusa.

"Europa stoi przed największym wyzwaniem od pokolenia, które ma wpływ na wszystkie poziomy społeczeństwa, w tym na piłkę nożną" - przekonywał Agnelli, przewodniczący Europejskiego Związku Klubów i członek Komitetu Wykonawczego UEFA.

"Wyzwanie dla naszej gry jest ogromne, a jako przedstawiciele władzy, mamy obowiązek zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby chronić jej długoterminowe samopoczucie, łagodząc wpływ wirusa" - kontynuował Włoch.

"Teraz skupimy się na znalezieniu rozwiązań, które pozwolą zakończyć sezon klubowy 2019-20 w najbardziej rozsądny sposób, a ponadto zapewnią, że piłka nożna, podobnie jak całe społeczeństwo, szybko powróci do swojej naturalnej formy i rytmu - skwitował Agnelli.
REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy