REKLAMA
REKLAMA

Turniej esportowy w LV BET. Do zdobycia bonusy

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Goal.pl  |  20.03.2020 10:46
Turniej esportowy w LV BET. Do zdobycia bonusy

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
19 marca o legalnego bukmachera LV BET rozpoczął się kolejna edycja Turnieju Esportowego. Każdy użytkownik może wziąć udział w rywalizacji, typując zmagania w CS:GO, Dota 2, Starcraft, Starcraft 2, LoL, Warcraft oraz King of Glory i zbierając punkty do klasyfikacji. Dla najlepszych przygotowane są bonusy!

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulaminDo konkursu przystępuje każdy, kto postawi zakłady na wydarzenia esportowe za minimum 10 złotych. Oczywiście liczba uzyskiwanych punktów w turnieju uzależniona jest od kilku czynników. Punkty za wygrane zakłady liczone są: kurs x stawka x ilość selekcji, natomiast punkty za przegrane zakłady: stawka x ilość selekcji.

Trzeba również pamiętać, że kupony musza składać się jedynie z selekcji na wydarzenia esportowe, a kurs zakładu uprawniający do zdobywania punktów to minimum 1.50.


Przejdź na stronę LV BET


Bonusy trafią do najlepszych graczy po dwóch tygodniach (19 marca - 5 kwietnia) oraz najlepszych graczy, którzy znajdą się na pierwszych dziesięciu miejscach na zakończenie turnieju w dniu 19 kwietnia (19 marca - 19 kwietnia). Uzyskany bonus musi być obrócony przynajmniej trzy razy w terminie do 30 dni od momentu jego przyznania, z ostatecznym kursem minimalnym co najmniej 1.75.


Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy