REKLAMA
REKLAMA

Rashford liczy na transfer Sancho i chwali Bruno Fernandesa

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Sky Sports  |  01.04.2020 20:20
Rashford liczy na transfer Sancho i chwali Bruno Fernandesa

Marcus Rashford  |  fot. Vladimir Pesnya / Sputnik/ Hepta / Sport Pict

Piłkarze wracają na boiska!
Napastnik Manchesteru United Marcus Rashford przyznał, że chciałby zagrać z Jadonem Sancho w zespole z Old Trafford. Utalentowany reprezentant Anglii, który na co dzień występuje w Borussii Dortmund, od dłuższego czasu jest łączony z przenosinami do Czerwonych Diabłów.

Borussia Dortmund zapowiedziała już, że nie będzie stawała Sancho na przeszkodzie, jeżeli do klubu trafi satysfakcjonująca oferta.

- Sądzę, że dobrze rozumielibyśmy się na boisku. Sancho jest świetnym zawodnikiem, to nowa generacja piłkarzy. Z podekscytowaniem można obserwować to jak się rozwija. Miejmy nadzieję, że będziemy mogli zagrać razem. To byłoby coś - powiedział Rashford.

Napastnik Manchesteru United wypowiedział się również na temat Bruno Fernandesa, który wzmocnił drużynę podczas styczniowego okna transferowego. Z powodu kontuzji nie miał jednak jeszcze okazji zagrać razem z Portugalczykiem.

- Jest kreatywny, myśli do przodu, zawsze chce zagrać piłkę do przodu i stwarzać sytuacje. Dobrze będzie się z nim grać. Mam nadzieję, że będziemy mogli spędzić trochę dobrych chwil. Po prostu wznowi pozytywną atmosferę do drużyny - powiedział Rasfhord.

- Nawet kiedy traci piłkę lub popełnia błąd, zawsze wraca i ciężko pracuje, aby ją odzyskać. Miał pozytywny wpływ na drużynę i miejmy nadzieję, że będzie to kontynuował - dodał napastnik Manchesteru United.

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco