REKLAMA
REKLAMA

Ibra może kontynuować karierę w Serie A?

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: La Gazzetta dello Sport  |  07.04.2020 10:13
Ibra może kontynuować karierę w Serie A?

Zlatan Ibrahimović  |  fot. Abaca/Hepta/ SPORTPICTURES

Piłkarze wracają na boiska!
Najnowsze doniesienia w sprawie przyszłości Zlatana Ibrahimovicia sugerują, że Szwed może kontynuować swoją karierę. Warto zaznaczyć, że zawodnik wciąż nie potrafi dojść do porozumienia ws. swojej umowy z władzami AC Milanu.

La Gazzetta dello Sport twierdził, że były reprezentant Szwecji nie chce zakończyć swojej piłkarskiej kariery. Sternicy Czerwono-czarnych podobno próbują nawiązać porozumienie z doświadczonym napastnikiem. W każdym razie Szwed bierze różne scenariusze pod uwagę.

Dyrektor generalny Milanu, Ivan Gazidis, obniżył już zarobki piłkarzy, rozstając się też z zawodnikami, którzy obciążali listę płac. Jednym z wyjątków jest Ibrahimovic, który wrócił do mediolańskiej drużyny w trakcie styczniowej sesji transferowej.

W ostatnich tygodniach spekulowano, że rozstanie 38-latka z klubem z Lombardii jest przesądzone, na co wpływ miało mieć zwolnienie Zvonimira Bobaba z funkcji dyrektora sportowego mediolańskiej drużyny. Nie jest tajemnicą, że Ibrahimović był poruszony decyzją o zwolnieniu Chorwata.

W każdym razie Szwed nie wyklucza tego, że po ewentualnym rozstaniu z mediolańska ekipą może dołączyć do innej drużyny z Serie A, jeśli Milan nie będzie w stanie spełnić jego oczekiwań.

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco