REKLAMA
REKLAMA

Dybala: Rozważałem tylko transfer do Juve

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  08.04.2020 08:54
Dybala: Rozważałem tylko transfer do Juve

Paulo Dybala  |  fot. Grzegorz Wajda

Piłkarze wracają na boiska!
Paulo Dybala w jednym ze swoich ostatnich wywiadów ujawnił, że gdy był jeszcze zawodnikiem US Palermo, to brał pod uwagę tylko transfer do Juventusu FC. Argentyńczyk dał jasno do zrozumienia, że nie chciał trafić do żadnego innego klubu.

- Pamiętam ten dzień, jakby to był wczoraj - mówił Dybala w rozmowie cytowanej na łamach Football Italia.

- Byłem w domu w Palermo z matką i innymi. Rozmawialiśmy o tym, co może się zdarzyć, o drużynie, którą mogłem wybrać. Kontaktowało się ze mną wiele klubów, czy trenerów. Nie podejmowałem jednak żadnych decyzji, czekając na kontakt z Juve - kontynuował Argentyńczyk.

- Pewnego dnia, po obiedzie, zadzwonił mój agent i powiedział, że za godzinę otrzymasz telefon od dyrektora Juventusu. Rozmawiałem z Fabio Paratici, który powiedział mi, że zrobi wszystko, co będzie możliwe, abym dołączyć do Juve - powiedział zawodnik.

- Po odłożeniu telefonu podbiegłem do mamy, przytuliłem ją i powiedziałem, że nie chcę iść do żadnego innego klubu. Wtedy już podjąłem decyzję - podsumował Dybala.

26-latek zagrał 216 razy w koszulce Bianconerich, przyczyniając się do 91 bramek i 36 asyst.

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

Maciejus_ManUtd | 09.04.2020 05:19

26lat jak ten czas leci. Jest naprawdę dobry lecz sądziło wielu że będzie fenomenalny,a tego już chyba nie doczekamy.euro2020.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy