REKLAMA
REKLAMA

Euro 2020: Czechy - Anglia


Już teraz niezwykle ciekawie zapowiada się spotkanie trzeciej kolejki grupy D Euro 2020 na londyńskim Wembley, gdzie zmierzą się jedenastki Czech i Anglii. W naszej zapowiedzi znajdziecie między innymi kursy i ofertę bukmacherów, a także typy i przewidywania.


fot. Alexey Filippov/Sputnik/Hepta/Sport Pictures

Bez względu na wyniki spotkań w pierwszych dwóch kolejkach, do ostatniego meczu w roli faworyta przystąpią z pewnością podopieczni Garetha Southgate'a. Anglicy z pewnością liczą na to, że już przed meczem z Czechami będą pewni nie tylko wyjścia z grupy, ale także pierwszego miejsca w grupie. Czesi również zrobią wszystko, aby uniknąć sytuacji, w której spotkanie z Anglia będzie decydować o ich dalszym udziale w turnieju.

Czechy - Anglia, historia


Mecz w ramach Euro 2020 będzie 18. pojedynkiem (biorąc pod uwagę także mecze Anglii z Czechosłowacją) obu reprezentacji w historii. Dotychczasowy bilans zdecydowanie przemawia na korzyść Anglików, którzy wygrali dziesięć spotkań. Czesi z pokonania Dumy Albionu cieszyli się tylko trzy razy.

Co ciekawe obie drużyny rywalizowały ze sobą w jednej grupie w eliminacjach Euro 2020. W pierwszym spotkaniu na Wembley Anglicy nie dali żadnych szans rywalom gromiąc ich aż 5:0. Trzy gole w tym meczu zdobył Raheem Sterling, jednego gola dołożył Harry Kane, a jedna bramka padła po samobójczym trafieniu Tomasa Kalasa.

W drugim spotkaniu, które odbyło się w październiku ubiegłego roku w Pradze, 2:1 wygrali Czesi. Anglicy prowadzili w tym meczu po trafieniu Harry'ego Kane z rzutu karnego, ale reprezentacja Czech zdołała odwrócić losy rywalizacji dzięki golom Jakuba Brabeca i Zdenka Ondraska.

Czechy - Anglia, kursy

Według legalnych bukmacherów zdecydowanym faworytem tego spotkania są Anglicy. Kursy na ich zwycięstwo kształtują się obecnie w granicach 1,30-1,35. Obecnie najwyższe kursy dotyczącego tego meczu można znaleźć w ofercie STS.

Przejdź na stronę STS!

Czechy - Anglia, typy i przewidywania


Anglicy zrobią wszystko, aby wykorzystać atut własnego boiska i odnieść komplet zwycięstw w grupie D Euro 2020. Dla Czechów może to być spotkanie o być, albo nie być na turnieju, dlatego można spodziewać się, że wybiegną na boisko bardzo zdeterminowani.

Promocje bukmacherów na Euro 2020


Turniej finałowy Euro 2020 rozpocznie się 12 czerwca. Z pewnością przed tą datą bukmacherzy działający na polskim rynku przedstawią szereg ofert promocyjnych, dostępne też będą bonusy bukmacherskie przygotowane specjalnie z okazji Mistrzostw Europy. Będziemy o nich informowali na naszych stronach. Tymczasem zapraszamy do zapoznania się z ofertą STS zakłady bukmacherskie, sponsora piłkarskiej reprezentacji Polski.

Czechy - Anglia, transmisja


Mecz trzeciej kolejki grupy D pomiędzy reprezentacjami Czech i Anglii rozegrane zostanie 23 czerwca o godzinie 21:00. Mecz będzie transmitowany na kanałach TVP1 i TVP Sport.